Aktualności

Prudnik Cup 2014

• autor: orlikprudnik, 2014-10-05 07:50

ROCZNIK 2007 ZWYCIĘZCĄ TURNIEJU PRUDNIK CUP2014…..

W turnieju startowało 4 drużyny Górnik Zabrze, AP Trik Wrocław, Czarni Otmuchów oraz zespół gospodarzy UKS Orlik Prudnik mecze zostały rozegrane systemem każdy z każdym. Nasza drużyna tylko w jednym z pojedynków schodziła bez kompletu punktów po remisowym meczu z Górnikiem Zabrze 3-3. Kolejny mecz prudniczanie rozegrali z ekipą Trik Wrocław a mecz zakończył się wygraną gospodarzy 2-1. Do kolejnego pojedynku z Czarnymi Otmuchów nasza drużyna wyszła niezwykle zmotywowana do gry, bo tylko wygrana różnicą 5 goli dawała młodym prudniczanom zwycięstwo w turnieju (Górnik Zabrze przed naszym wyprzedzał nas lepszym stosunkiem bramek). Do przerwy z wyniku meczu 1-0 dla Orlika Prudnik cieszyła się drużyna z Zabrza, bo ten wynik zapewniał im zwycięstwo w turnieju. Jednak po przerwie nasz zespół zagrał koncertowo i w ciągu 10 min. Czarnym Otmuchów strzelił 7 bramek. Końcowy wynik spotkania to 8-1 dla Orlika Prudnik i to nasi chłopcy świętowali zwycięstwo w turnieju.