UKS Orlik Prudnik - strona nieoficjalna

48-200 PRUDNIK, UL. PARKOWA 4

NIP: 7551931011  REGON: 161589798

BGŻ/O PRUDNIK 31 2030 0045 1110 0000 0389 6910

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego ORLIK PRUDNIK, zwraca się z uprzejmą prośbą do Państwa o wsparcie działalności naszego klubu. Klub sportowy, w formule UKS prowadzi swoją działalność od 25 maja 2014 r. W klubie dzieci i młodzież uprawiają piłkę nożną. Nasz klub jest otwarty dla wszystkich chętnych, nie tylko tych najzdolniejszych. Dzięki naszemu Stowarzyszeniu dzieci w sporcie znajdują pasję i efektywnie spędzają czas co pozytywnie wpływa na ich wychowanie dając im możliwość odczuwania takich emocji jak radość ze zwycięstwa , przyznanie się do porażka, szacunek dla przeciwnika, odpowiedzialność za drużynę. Te cechy zaprocentują w ich dorosłym życiu. Musimy jednak zapewnić tym zawodnikom godne warunki do treningu oraz sprzęt niezbędny do podnoszenia umiejętności, co jest trudne gdyż Stowarzyszenie utrzymuje się ze składek rodziców. W naszym Stowarzyszeniu są również dzieci z biednych rodzin, którym bez naszego wsparcia byłoby znacznie trudniej osiągnąć sukces. Pomagamy im finansowo dostarczając pełne wyposażenie zawodnika jak również w pełni pokrywamy koszty obozów i zawodów, możemy to robić dzięki wsparciu od sponsorów. Pamiętając że wiele największych talentów sportowych na świecie zawsze podkreślało, iż gdyby nie pomoc sponsorów będących fanami sportu nigdy nie doszli by do tego miejsca gdzie są obecnie.

Poszukujemy instytucji i osób prywatnych, które pomogą nam w organizacji różnego rodzaju przedsięwzięć związanych z naszą działalnością. Są to głównie zajęcia dla dzieci promujące zdrowy tryb życia tj. uczestnictwo w treningach, rozgrywkach turniejowych i ligowych. Systematycznie prowadzone treningi i zajęcia sportowe przez doświadczoną kadrę trenerską dają dużą szansę  uzyskania sukcesu wychowawczego i prawidłowego ukształtowania osobowości dzieci i młodzieży.

Zawodnicy UKS Orlik Prudnik, biorą udział w zawodach organizowanych przez Polski Związek Piłki Nożnej
i Opolski Związek Piłki Nożnej (Liga Żaków czy Liga Orlików) ale również w takich turniejach jak: o puchar Premiera RP, Zina Dobiegniew Cup, Z podwórka na stadion, Opole MOSiR Cup, o puchar prezesa PZPN, burmistrzów Głogówka, Krapkowic, Gogolina, Grodkowa, Mała Piłkarska Kadra Czeka i wielu innych. Nasi zawodnicy na każdym szczeblu rozgrywek osiągają wysokie wyniki, czego dowodem są otrzymywane puchary i zaproszenia na turnieje i sparingi płynące do klubu z całej Polski.

Obecnie w Klubie prowadzone są zajęcia dla siedmiu grup wiekowych chłopców , w sumie dla ok. 150 dzieci.

W zamian za pomoc oferujemy: umieszczenia logo sponsora na stronie internetowej klubu, na obiektach gdzie klub prowadzi zajęcia i rozgrywa mecze oraz na koszulkach i drukowanych materiałach reklamowych.

Za udzielone wsparcie, w imieniu dzieci, z góry dziękujemy.