UKS Orlik Prudnik - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Logowanie

login:
hasło:
Zarejestruj się

Reklama

Kipsta F700

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 2 gości

dzisiaj: 36, wczoraj: 115
ogółem: 98 646

statystyki szczegółowe

Losowa galeria

Zina Dobiegniew Cup 2012
Ładowanie...

Aktualności

Nowy news

  • autor: orlikprudnik, 2015-05-27 09:37

CZWARTKOWE TRENINGI ROCZNIKA 2004 NA ORLIKU W PARKU. GODZINA BEZ ZMIAN 16.00


Berlin Cup 2015

  • autor: orlikprudnik, 2015-05-21 11:39

 VII i III MIEJSCA ZAJĘŁY NASZE DRUŻYNY Z ROCZNIKÓW 2002/2003 I 2004 W

TURNIEJU BERLIN CUP 2015,

KTÓRY ODBYŁ SIĘ W DNIACH 14-16.05.2015 W BERLINIE.....


Nowy news

  • autor: orlikprudnik, 2015-05-20 13:39

WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW WYJAZDU DO BERLINA PROSZĘ O PRZESYŁANIE ZDJĘĆ I FILMÓW Z TURNIEJU

NA ADRES budrys75@interia.pl


Berlin Cup 2015

  • autor: orlikprudnik, 2015-05-13 23:50

W PODANYM LINKU SĄ INFORMACJE DOTYCZĄCE ROZGRYWEK W TURNIEJU

BERLIN CUP2015

http://berlincup-esr.de/


Dwa razy brąz Tymbark 2015

  • autor: orlikprudnik, 2015-04-29 22:04

Nasze dwa zespoły z rocznika 2007 i 2003/2004 zajęły 3 miejsca w finałach

wojewódzkich o Puchar Tymbarku, które odbyły się w dniach 17,18-04-2015 w Brzegu….


TRENINGI W OKRESIE WIOSNA - JESIEŚ

  • autor: orlikprudnik, 2015-04-12 06:53

ROCZNIK 2008/2009 - ŚRODA I PIĄTEK GODZ. 16.30 ORLIK PARK

ROCZNIK 2007 - PONIEDZIAŁEK , ŚRODA GODZ. 16.00 ORLIK STAROSTWO I CO DRUGI PIĄTEK

ROCZNIK 2006 - PONIEDZIAŁEK GODZ. 16.00, WTOREK GODZ. 17.30, CZWARTEK GODZ. 17.30 ORLIK PARK

ROCZNIK 2005 - PONIEDZIAŁEK GODZ. 17.30, ŚRODA GODZ. 18.00, PIĄTEK GODZ. 18.00

ROCZNIK 2004 - WTOREK 16.00 ORLIK PARK, PIĄTEK GODZ. 18.00 ORLIK PARK

CZWARTEK GODZ. 16.00 STADION POGONI

2002/2003 - PONIEDZIAŁEK 17.30, ŚRODA 17,30 ORLIK STAROSTWO I CO DRUGI PIĄTEK.


Opolska Liga Żaków 2015

  • autor: orlikprudnik, 2015-04-02 08:00

REGULAMIN

 OPOLSKIEJ LIGI ŻAKÓW ROCZNIKA 2006– Wiosna 2015

1. CEL :

·         Popularyzacja piłki nożnej wśród młodzieży.

·         Wdrażanie zasad Fair Play

·         Wyłonienie zwycięzcy cyklu rozgrywek

2. ORGANIZATORZY:  trenerzy drużyn uczestniczący  w Opolskiej Lidze Żaków

3.  UCZESTNICY:  SKS Piast Strzelce Opolskie, ULKS „Orzeł” Źlinice, OKS „Odra” Opole, UKS „Orlik” PrudniK, KS „Małapanew” Ozimek,  SMWpSiR „Koksownik” Zdzieszowice .......                                                                                                                                   


Archiwum aktualności